Fahriye Evcen’in Kırmızıları Çektiği Takımın Fiyatı Yine Huzurumuzu Kaçıracak

Şimdilerde sık sık aile hayatı ve düzenlediği organizasyonlarla gündeme gelen oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimi gün bir etkinlikte boy gösterdi. Şimdiye kadar ne giyse, ne taksa herkes tarafından konuşulan Evcen’in giydiği kırmızı takımın fiyatı da belli oldu. Zenginin malı yine züğürdün çenesini yorar misali, kombinin fiyatı görenlerin huzurunu kaçırdı.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, hem yurt içinde hem de yurt dışında son derece sevilen ve takip edilen bir isim.

Yaprak Dökümü’ndeki Necla karakteriyle parlayan yıldızı diğer tüm işlerinde de sönmedi elbette. Özellikle Çalı Kuşu dizisi ve Evim Sensin filmi ile bambaşka bir boyuta taşıdı kendisine olan hayranlığı. Bir diğer yandan rol aldığı projelerin yurt dışına satılmasıyla kendisinin Orta Doğu’da büyük bir hayran kitlesi oluştu.

2017 yılında Burak Özçivit’le hayatını birleştirmesinin ardından ekranlara kısa bir süre veda eden Fahriye Evcen, aile yaşamını da sosyal medyada bizlerle paylaştı.

2017’de bir dizi ve bir film projesini tamamlamasının ardından oyunculuğa kısa bir mola veren Fahriye Evcen, ilk çocuğu Karan’ı 13 Nisan 2019’da kucağına almıştı. Ardından bu yılın başında 18 Ocak 2023’te ikinci oğlu Kerem’e kavuştu.

Evcen, oğlu Karan’dan sonra uzun süre üstüne ilk kez TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile seyirci karşısına çıkmıştı.

Akça Hatun rolüne hayat veren Evcen, bu diziden sonra tekrar mola vermişti.

Instagram’da 13.7 milyon takipçisi olan Fahriye Evcen, şimdilerde ailesiyle yaptığı paylaşımlarla ve özellikle doğum günü partıleriyle konuşuluyor.

Biliyorsunuz kendi ‘Barbie’ temalı doğum gününden tutun, oğlu Karan’ın ‘Spider Man’li doğum gününe kadar hem harcamaları, hem de giydiği kıyafetlerin ücretleri görenlerin ağzını açık bırakmıştı.

Biz de bir kez daha görenlerin ağzını açık bırakalım dedik. Fahriye Evcen’in geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikteki kombininin fiyatından bahsedeceğiz sizlere.

Baştan aşağı kırmızılara büründüğü kombin son derece şık ve asil gördüğünüz gibi.

Kombini tek tek inceleyip fiyatlarını öğrendiğinizde ise huzurunuz kaçıyor. Saymaya başlayalım…

Magazinde yer alan haberlere göre Fahriye Evcen’in bu kombini ve saati 170 bin TL ediyor.

Bitti sanarsınız ama bitmez; yine kombinini tamamladığı çantasının fiyatı ise 173 bin TL.

Yani 343 bin TL’den bahsediyoruz.

Yine birilerimizin çenesi yoruldu!😂

Sizce bu kombin için değer mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x